Bestuur

Het bestuur is belast met de vertegenwoordiging van de vereniging, en de correspondentie, financiën en organisatie van het verenigingsleven, in de breedste zin.

Op deze pagina stellen wij graag het huidig bestuur voor.
Voor algemene vragen en opmerkingen voor de vereniging kun je een e-mail sturen naar info@pleistocenemammals.com.

Voorzitter

Dick mol (sinds 2017)

voorzitter@pleistocenemammals.com

[Honorair Onderzoeker Natuurhistorisch Museum Rotterdam]

 


Secretaris

gideon de jong (sinds 2017)

secretaris@pleistocenemammals.com

ledenadministratie@pleistocenemammals.com

 


Penningmeester

Nike profielfotoNike Liscaljet (sinds 2009)

penningmeester@pleistocenemammals.com

 

 


Hoofd Bijeenkomsten

Bram profielfotoBram Langeveld (sinds 2016)

bijeenkomsten@pleistocenemammals.com

[Conservator Natuurhistorisch Museum Rotterdam]

 


Hoofd Marketing en Communicatie

Hester Loeff (sinds 2016)

promoteam@pleistocenemammals.com

[Conservator Koninklijk Zeeuws Genootschap der Wetenschappen]

 


Algemeen Bestuurslid

klaas post (sinds 2017)

[Honorair Conservator Natuurhistorisch Museum Rotterdam]

 

 


Webmaster

Nike profielfotoNike Liscaljet (sinds 2017)

webmaster@pleistocenemammals.com

 

 


Buitenbestuurlijke functie


Eindredactie Nieuwsbrief

profile lindaLinda Gilein (sinds 2017)

nieuwsbrief@pleistocenemammals.com