Werkgroep Pleistocene Zoogdieren random header image

Tweede Louwe Kooijmans lezing 4 maart a.s.

11 februari, 2010 · Geen reacties · Lezingen, congressen en symposia

Op 4 maart aanstaande vindt de tweede Louwe Kooijmans lezing plaats. De Louwe Kooijmans lezing is een initiatief van het Rijksmuseum der Oudheden en de Faculteit der Archeologie en is ingesteld ter ere van de bijdrage van Prof. dr. Louwe Kooijmans aan de Nederlandse archeologie.

De tweede Louwe Kooijmans lezing wordt gegeven door Prof. dr. Nicholas Conard (Universiteit van Tübingen) en heeft als titel ‘Sex, Art and Rock’n Roll in the Swabian Aurignacian’ en vindt plaats in de Tempel zaal van Rijksmuseum van Oudheden in Leiden. Voor meer informatie zie hier.

0 reacties tot nu toe ↓

  • Nog geen reacties... Plaats zelf de eerste. Beledigingen (in welke vorm dan ook) zijn niet toegestaan. Reacties die beledigend zijn, of die niets met het onderwerp van het bericht te maken hebben, zullen worden verwijderd.